Denizli SMMM Odası ‘Etik Eğitimi’ne Katılanlara Sertifikaları Verildi.

Denizli SMMM Odası ‘Etik Eğitimi’ne Katılanlara Sertifikaları Verildi.

Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası tarafından düzenlenen ‘Etik Eğitimi’ne katılan Mali Müşavirler, sertifikalarını Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ın katıldığı törenle aldılar.
 
Denizli SMMM Odasında düzenlenen sertifika törenine; Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Denizli Vergi Dairesi Başkan Vekili Hasan Öztaş, Denizli SMMM Başkanı Ali Osman Horzum ve sertifika alacak olan Mali Müşavirler katıldı.
 
Törende konuşan Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Atatürk’ün sözünden örnek vererek başladığı konuşmasında; “Atatürk’e soruyorlar, ‘Paşam bu kadar işi nasıl yaptınız’ diye. Atatürk’te diyor ki; ‘Önce hayal ettim, sonra da hayallerimin önündeki engelleri bir bir kaldırdım ve gerçekleşti’ diye cevap veriyor. Mesele hakikaten hayal etmekte. Tabiki hayal ederken öncelikle etik kurallara riayet ederek, onların bize kazandıracağı itibarı dikkate alarak bunu yapmalıyız. Ne yaptığınız değil insanlara ne hissettirdiğiniz önemlidir” dedi.
 
Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ın konuşmasının ardından, Etik Eğitimi’ne katılan 92 Mali Müşavir sertifikalarını Vali Dr. Ahmet Altıparmak ve diğer protokol üyelerinden aldı.